Nauka angielskiego może być łatwa i przyjemna. Wystarczy, że znajdziesz swoje tempo i drogę do sukcesu

dreamstimemaximum_51624298

Świadomi wad i zalet!


Doskonale zdajemy sobie sprawę z trudności i mechanizmów, jakie funkcjonują podczas nauki języków obcych. Angielski ma swoją specyfikę, gramatykę, a nawet dwie podstawowe wymowy (brytyjską oraz amerykańską), które trzeba nauczyć się rozpoznawać.

Jednak droga do celu nigdy nie będzie tu taka sama, co mogły by sugerować niezliczone obietnice kursów, które niczym w za pomocą magii „gwarantują” polepszenie umiejętności językowych, płynne posługiwanie się nimi w mowie i piśmie oraz postępy w miesiąc, rok, itd. To nigdy nie jest takie proste i zależy od personalizacji programu, można jednak zastosować kilka sztuczek, by poznać siebie i swoje predyspozycje.

Pasja otwiera każde drzwi!

Nie działamy jako szkoła. Nie prowadzimy kursów językowych, ani nie pobieramy wynagrodzenia za naszą wiedzę. Naszą misją jest jedynie upowszechnić to, co pozwoliło nam zgromadzić doświadczenie i pasja do nauki języka angielskiego. Wiemy, w jaki sposób działają szkolenia językowe – te online i te funkcjonujące na zasadzie harmonogramu spotkań w grupach lub indywidualnie z lektorem.

Indywidualnie wszystko może się udać!

Uczysz się lepiej, kiedy masz na co dzień styczność z językiem obcym? Potrafisz szybko przyswajać nowe słówka i największy problem to dla ciebie złożenie z nich zdań i konwersacja? Rozumiesz, ale masz blokadę psychiczną przed mówieniem? Indywidualne podejście do twoich predyspozycji i możliwości to najlepsze, co możesz zrobić, by już niedługo rozwinąć w sobie pasję do języka angielskiego i być może wyruszyć w podróż, którą odkładałeś/aś z powodu barier językowych. Zajrzyj na nasz blog i zainspiruj się naszym entuzjazmem!